Firemní investice

Podnikatelé mají cit najít tržní příležitost a využít ji. My máme cit pro investiční příležitosti a umíme pomoci ostatním jich využít.

Seznámíme se s Vámi

Na trhu je velké množství investičních produktů. Abychom věděli, který je pro Vás nejvhodnější, podrobně se s Vaší firmou seznámíme. Zajímat nás bude např. tolerance vůči riziku a Váš investiční horizont. Důležité je mít představu o finančních cílech, od nichž se pak také odvíjí sestavení portfolia.

Vybereme nejlepší řešení

Neprodáváme unifikované produkty, proto až poté, co jsme dobře seznámeni s Vaší situací, sestavíme ideální portfolio a pečlivě zvážíme dlouhodobý investiční plán. Naši lidé mají s investováním dlouhodobé zkušenosti, perfektně tomu rozumí a především – jsou tady vždy pro Vás.

O investice se staráme jako o naše vlastní

Trh i Vaše firma se mění, a proto co bylo nejlepší loni, nemusí být nejlepším řešením nyní. Neustále sledujeme vývoj trhu, a pokud se něco děje, doporučíme Vám, jak na to reagovat. Dáváme pozor na plnění investičního plánu, zda se vše vyvíjí jak má a hledáme cesty k vytváření těch nejlepších výsledků. Zkrátka o Vaše investice se staráme jako o vlastní.

Co se o nás povídá?

Základní škola Chomutov, Školní

Naše škola se každoročně potýká s častými škodními událostmi a to zejména úrazy žáků. Ráda bych poděkovala společnosti PFJ za rychlou a profesionální pomoc při nečekané výpovědi naší pojistky ze strany pojišťovny a sjednání nové odpovědnostní smlouvy.
Pevně věřím, že naše spolupráce bude k oboustranné spokojenosti i nadále pokračovat.

Mgr. Vlasta Marková
ředitelka
Základní škola Chomutov, Školní 1480

Zdeněk Valášek

Zlín

V PFJ jsem se setkal s ochotným a profesionálním přístupem. Konečně mám pocit, že mám pořádek v pojistných smlouvách a všechny jsou nastaveny přímo na potřeby mé rodiny a mě.

Pojďme se potkatFatal error: Call to undefined function is_product_category() in /web/htdocs1/pfjcz/home/www/wp-content/plugins/woocommerce-google-dynamic-retargeting-tag/wgdr.php on line 452