Pojištění profesionálních sportovců

Risk ve sportu může být zisk. Vždy se ale vyplatí mít rizika pojištěná. I díky leaderovi PFJ Ivanu Rachůnkovi do hloubky rozumíme potřebám profesionálních sportovců a dokážeme se jim maximálně přizpůsobit.

Seznámíme se s Vámi

Napřed se navzájem dobře poznáme, protože čím více toho o Vás víme, tím lépe pojištění můžeme přizpůsobit přesně pro Vás. Volba pojištění závisí na mnoha faktorech, z nichž nejdůležitější je rizikovost sportu, který vykonáváte, a životní standard, na který jste zvyklý. Zkrátka dbáme na to, abychom šli do hloubky, protože jen tak Vám můžeme doporučit správné řešení.

Společně vybereme řešení

Každá pojišťovna má vlastní kritéria pro rizikovost profesí i sportů a k tomu desítky rozličných produktů. To znamená, že někde bude sport, který vykonáváte označený jako vysoce rizikový, zatímco jinde splní kritéria pro středně rizikovou kategorii. K tomu přidejte velký počet nabízených produktů a ocitáte se před obrovskou škálou možností, ze kterých může být skoro nemožné si vybrat. My s tím však máme zkušenosti, známe jednotlivé produkty a dokážeme najít řešení, které zajistí nejvíce rizik za nejvýhodnější cenu.

Sledujeme, zda Vám vše stále vyhovuje

Výběrem produktu naše spolupráce nekončí. Právě naopak. Trh i Vaše životní situace se mění, a proto co bylo nejlepší loni, nemusí být nejlepším řešením nyní. Neustále sledujeme vývoj trhu a hledáme, zda se neobjevil nový produkt, který by Vám více vyhovoval nebo udělal stejnou službu za menší peníze.

Když se něco stane, vše zařídíme

V případě pojistné události, třeba úrazu, je naším posláním vše Vám usnadnit. Pojišťovny pro vyplacení plnění vyžadují spoustu papírování, proplétání složitými procesy a získat pojistné plnění může být velmi namáhavé a stresující. My však víme jak na to a nepříjemnosti zařídíme za Vás.

Co se o nás povídá?

Základní škola Chomutov, Školní

Naše škola se každoročně potýká s častými škodními událostmi a to zejména úrazy žáků. Ráda bych poděkovala společnosti PFJ za rychlou a profesionální pomoc při nečekané výpovědi naší pojistky ze strany pojišťovny a sjednání nové odpovědnostní smlouvy.
Pevně věřím, že naše spolupráce bude k oboustranné spokojenosti i nadále pokračovat.

Mgr. Vlasta Marková
ředitelka
Základní škola Chomutov, Školní 1480

Zdeněk Valášek

Zlín

V PFJ jsem se setkal s ochotným a profesionálním přístupem. Konečně mám pocit, že mám pořádek v pojistných smlouvách a všechny jsou nastaveny přímo na potřeby mé rodiny a mě.

Pojďme se potkatFatal error: Call to undefined function is_product_category() in /web/htdocs1/pfjcz/home/www/wp-content/plugins/woocommerce-google-dynamic-retargeting-tag/wgdr.php on line 452