Zajistíme finance pro vaše sny

Uvědomujeme si, o jak velké závazky se jedná, a proto s Vámi vše vymyslíme tak, aby pro Vás byly snadno splnitelné. Zároveň Vám pomůžeme připravit vše potřebné pro jejich získání.

Seznámíme se s Vámi

Každý člověk má za sebou jiný příběh. Na nás je zjistit ten Váš a zasloužit se o splnění Vašich přání – ať jde o nový dům nebo podnikatelskou příležitost. Sedneme si spolu na kávu a vyřešíme spousty důležitých otázek. Budou nás zajímat jednotliví členové rodiny, abychom zjistili, na koho je nejvýhodnější úvěr napsat, najdeme možná rizika a hlavně cesty, jak se co nejvíce rizikům vyhnout.

Společně vybereme řešení

Kromě Vašich přání a potřeb sledujeme další faktory, jako je třeba možnost předčasného splacení hypoték, výše úroku, období fixace úroku – jak dlouho máte garantováno platit určitou částku úroku, nebo možnost refinancování – převedení hypotéky k jiné bance.

Faktorů je mnoho, a jelikož se na trhu pohybujeme spoustu let, víme na co se zaměřit, a pomůžeme Vám tak zvolit hypotéku, která pro Vás bude finančně nejvýhodnější.

 

 

Pomůžeme Vám hypotéku získat

Zisk hypotéky může být náročný, stresující proces, ve kterém se probíráte velkým množstvím dokumentů. Ne však s námi –  v procesu žádosti o hypotéku se vyznáme a víme, jak mnohonásobně zvýšit šance pro její získání.

Sledujeme, zda Vám stále vyhovuje

Trh i váš život se mění, a proto co bylo nejlepší před pár lety, nemusí být nejlepším řešením nyní. Také se může stát, že budete chtít hypotéku splatit dříve, nebo naopak nebudete moci splácet včas. Na všechny změny reagujeme a pomůžeme Vám najít další řešení. Jsme s Vámi po celou dobu, ne pouze na startu.

Co se o nás povídá?

Základní škola Chomutov, Školní

Naše škola se každoročně potýká s častými škodními událostmi a to zejména úrazy žáků. Ráda bych poděkovala společnosti PFJ za rychlou a profesionální pomoc při nečekané výpovědi naší pojistky ze strany pojišťovny a sjednání nové odpovědnostní smlouvy.
Pevně věřím, že naše spolupráce bude k oboustranné spokojenosti i nadále pokračovat.

Mgr. Vlasta Marková
ředitelka
Základní škola Chomutov, Školní 1480

Zdeněk Valášek

Zlín

V PFJ jsem se setkal s ochotným a profesionálním přístupem. Konečně mám pocit, že mám pořádek v pojistných smlouvách a všechny jsou nastaveny přímo na potřeby mé rodiny a mě.

Pojďme se potkatFatal error: Call to undefined function is_product_category() in /web/htdocs1/pfjcz/home/www/wp-content/plugins/woocommerce-google-dynamic-retargeting-tag/wgdr.php on line 452