Pojištění osobních rizik

Je dobré vědět, že ať se stane cokoliv, Vy a Vaše rodina budete stále zajištění. Společně vybereme pojistku, která Vám bude sedět a když se něco stane, vyřešíme vše za Vás.

Seznámíme se s Vámi

Každý člověk má za sebou jiný příběh. Na nás je zjistit ten Váš a dát mu co nejbezpečnější pokračování. Sedneme si spolu na kávu a probereme mnoho důležitých otázek. Například jak riskantní je vaše povolání, jak moc závislý/á jste v práci na perfektním zdravotním stavu či jak pokrytý si přejete mít Váš majetek. Jsou to náročné otázky, ale odpovědi nám umožní vybrat správné pojištění přesně pro Vás.

Společně vybereme řešení

Díky tomu, že Vás již dobře známe, dokážeme vybrat řešení ideální přesně pro Vás. Nejlepší pojistka Vám zkrátka dá co nejvíce jistot za přijatelnou cenu. Naše návrhy s Vámi znovu pořádně prodiskutujeme a vysvětlíme Vám klady i zápory jednotlivých variant. Vy si pak vyberete řešení, které pro Vás bude opravdu to nejlepší.

Sledujeme, zda Vám stále vše vyhovuje

Uzavřením smlouvy s pojišťovnou naše spolupráce nekončí. Právě naopak. Trh i Váš život se mění, a proto co bylo nejlepší loni, nemusí být nejlepším řešením nyní. Neustále sledujeme vývoj trhu a hledáme, zda se neobjevil nový produkt, který by Vám více vyhovoval nebo udělal stejnou službu za menší peníze. Také mohou nastat změny ve Vašem životě, které způsobí, že dříve zvolené řešení již není ideální. Naším cílem zkrátka je, abyste vždy měli to nejlepší.

Když se něco stane, všechno zařídíme

Když ve Vašem životě nastane složitá situace a budete mít nárok na pojistné plnění, naším posláním je vše Vám usnadnit. Pojišťovny pro vyplacení plnění vyžadují spoustu papírování, proplétání složitými procesy a získat peníze z pojištění může být velmi namáhavé a stresující. My však víme jak na to a vše zařídíme za Vás.

 

 

Co se o nás povídá?

Základní škola Chomutov, Školní

Naše škola se každoročně potýká s častými škodními událostmi a to zejména úrazy žáků. Ráda bych poděkovala společnosti PFJ za rychlou a profesionální pomoc při nečekané výpovědi naší pojistky ze strany pojišťovny a sjednání nové odpovědnostní smlouvy.
Pevně věřím, že naše spolupráce bude k oboustranné spokojenosti i nadále pokračovat.

Mgr. Vlasta Marková
ředitelka
Základní škola Chomutov, Školní 1480

Zdeněk Valášek

Zlín

V PFJ jsem se setkal s ochotným a profesionálním přístupem. Konečně mám pocit, že mám pořádek v pojistných smlouvách a všechny jsou nastaveny přímo na potřeby mé rodiny a mě.

Pojďme se potkatFatal error: Call to undefined function is_product_category() in /web/htdocs1/pfjcz/home/www/wp-content/plugins/woocommerce-google-dynamic-retargeting-tag/wgdr.php on line 452