Vyřizování pojistných událostí

Když se něco stane, vše za Vás vyřídíme. Dáme Vám tak jistotu, že Vám bude pojistka opravdu vyplacena vždy, když na ni máte nárok.

Kdykoliv nám zavolejte

Říká se, že v nouzi poznáš přítele. Stejně jako nejlepšímu příteli nám můžete kdykoli zavolat a my uděláme vše proto, abychom Vám pomohli. Pro odvedení maximální práce, potřebujeme být informování o pojistné události mezi prvními.

Papírování a vše okolo vyřešíme my

V prokazování škod, přípravě dokumentace a podkladů pro pojišťovny umíme chodit a jsme v tom dobří. Všechny starosti hoďte za hlavu, my se o vše postaráme. Vy se soustřeďte na to důležité.

Po celou dobu Vás informujeme

Pojišťovny mají zpravidla 3 měsíce na vyřešení pojistné události. My během pojistného šetření s pojišťovnou komunikujeme, vyjednáváme vyplacení pojistky ve výši, na kterou máte nárok, a o všem Vás informujeme. Vždy budete vědět, jak se situace vyvíjí.

Zajistíme vyplacení pojistky

Co je ze všeho nejdůležitější, doručujeme výsledky. Vždy uděláme vše co je v lidských silách, aby Vám pojišťovna vyplatila plnou výši pojistného, na které máte nárok. A máme v tom skvělé výsledky.

Co se o nás povídá?

Základní škola Chomutov, Školní

Naše škola se každoročně potýká s častými škodními událostmi a to zejména úrazy žáků. Ráda bych poděkovala společnosti PFJ za rychlou a profesionální pomoc při nečekané výpovědi naší pojistky ze strany pojišťovny a sjednání nové odpovědnostní smlouvy.
Pevně věřím, že naše spolupráce bude k oboustranné spokojenosti i nadále pokračovat.

Mgr. Vlasta Marková
ředitelka
Základní škola Chomutov, Školní 1480

Zdeněk Valášek

Zlín

V PFJ jsem se setkal s ochotným a profesionálním přístupem. Konečně mám pocit, že mám pořádek v pojistných smlouvách a všechny jsou nastaveny přímo na potřeby mé rodiny a mě.

Pojďme se potkatFatal error: Call to undefined function is_product_category() in /web/htdocs1/pfjcz/home/www/wp-content/plugins/woocommerce-google-dynamic-retargeting-tag/wgdr.php on line 452