Vyřizování škod

- vyřizování pojistných událostí -

Když se něco stane, vše za Vás vyřídíme. Dáme Vám tak jistotu, že Vám bude pojistka opravdu vyplacena vždy, když na ni máte nárok. Připravíme veškeré podklady pro pojišťovnu, zkontrolujeme nezbytné údaje a následně s pojišťovnou jednáme. Při vyřizování pojistných událostí dbáme na dodržování právních principů a v případě potřeby se nebojíme spory řešit i soudně.

Petra Vajdíková
pojistné události

Každou pojistnou událost posuzujeme individuálně

 

Seznámíme se s Vaší situací

V první fázi posoudíme zda se jedná o pojistnou událost uplatnitelnou v pojistném systému dané firmy nebo osoby. Zvolíme nejefektivnější nahlášení pojistné události. 

Vybereme nejlepší řešení

Vedeme kompletní evidenci požadavků pojišťovny včetně veškeré nezbytné komunikace s danou pojišťovnou. V případě potřeby usměrňujeme neadekvátní požadavky pojišťovny a dohlížíme na dodržování právních principů.

Kontrolujeme vyplacení náhrad

Dohlížíme na vyplacení nárokované výše škody. Případné neoprávněné krácení výplatní částky reklamujeme a vyřizujeme její doplacení. Spory o nároku škody nebo výše nároku škody vedeme, v případě potřeby, až do soudního sporu, a to ve spolupráci s našimi právními zástupci.

Můžeme se opřít o odborné znalce

V případě potřeby neváháme využít znalecké činnosti našeho kolegy Zdeňka Vajdíka. V této činnosti jsme úspěšní zejména díky dokonalé znalosti problematiky a letitým zkušenostem. Umíme velmi dobře posoudit události z technicky-znaleckého pohledu, a to včetně přístupu k judikátům jednotlivých dřívějších sporů.


Při vyřizování pojistných událostí je někdy nezbytné využít i další odborníky - ZNALECKÁ POMOC