Naučíme peníze pracovat pro Vás

- zajištění investic -


Podnikatelé mají cit najít tržní příležitost a využít ji. My máme cit pro investiční příležitosti a umíme pomoci ostatním jich využít.

Milan Nedbálek
finance

Držitel nejvyššího certifikátu ČNB v oboru finančnictví

Profesní a osobní zkušenosti jsou nejlepším pomocníkem


Seznámíme se s Vámi

Na trhu je velké množství investičních produktů. Abychom věděli, který je pro Vás nejvhodnější, podrobně se s Vaší firmou seznámíme. Zajímat nás bude např. tolerance vůči riziku a Váš investiční horizont. Důležité je mít představu o finančních cílech, od nichž se pak také odvíjí sestavení portfolia.

Vybereme nejlepší řešení

Neprodáváme unifikované produkty, proto až poté, co jsme dobře seznámeni s Vaší situací, sestavíme ideální portfolio a pečlivě zvážíme dlouhodobý investiční plán. Naši lidé mají s investováním dlouhodobé zkušenosti, perfektně tomu rozumí a především - jsou tady vždy pro Vás.

O investice se staráme jako o naše vlastní

Trh i Vaše firma se mění, a proto co bylo nejlepší loni, nemusí být nejlepším řešením nyní. Neustále sledujeme vývoj trhu, a pokud se něco děje, doporučíme Vám, jak na to reagovat. Dáváme pozor na plnění investičního plánu, zda se vše vyvíjí jak má a hledáme cesty k vytváření těch nejlepších výsledků. Zkrátka o Vaše investice se staráme jako o vlastní.


Naše další služby se zaměřují na ochranu firem i jejich zaměstnanců - firemní pojištění