Dáme Vám jistotu

- správa pojistného programu -


Je dobré vědět, že ať se stane cokoliv, Vaše firma bude stále zajištěna. Když se něco stane, vyřešíme vše za Vás. Máme bohaté zkušenosti s pojišťováním a naše dlouholetá praxe je zárukou profesionálního přístupu i pomoci.  

Jitka Pšenková
správkyně pojistných programů

Každý náš krok koordinujeme s klientem


Seznámíme se s Vámi

Jako první se seznámíme s kompetentní osobou ve Vaší firmě, která má pojištění na starosti. Probereme všechny možnosti našich služeb a nastavíme si vzájemnou komunikaci. Jsme také k dispozici všem Vašim zaměstnancům pro řešení osobních a rodinných pojištění.

Společně vybereme řešení

Námi vytvořený pojistný program pro Vás kompletně spravujeme. Evidujeme také veškerou komunikaci jak mezi námi tak i s pojišťovnou. Provádíme pro Vás veškeré změny spojené s rozvojem Vaší firmy.

Sledujeme, zda Vám stále vše vyhovuje

Řešíme administrativu pojistného programu a jeho aktualizaci. Vždy sledujeme změny v legislativě, v technických oblastech nebo systémech pojištění. Dbáme na Vaši spokojenost a nastavení parametrů podle individuálních potřeb.

Když se něco stane, všechno zařídíme

V případě škody vzniklé nebo způsobené, případ uchopíme a vše vyřizujeme a vedeme za Vás. Z našich dat vyhotovujeme pro management výroční zprávy, které popisují nastavený pojistný program, jeho změny v průběhu roku a škodní průběh.


V případě škody vzniklé nebo způsobené je Vám k dispozici naše služba - VYŘIZOVÁNÍ UDÁLOSTÍ