Píšeme pro Vás

Na této stránce naleznete zajímavé články, informace a tipy jak řešit své osobní nebo firemní problémy. Šířením dobrých informací pomáháte k bezpečí svému i svých blízkých.

Úrazy a nemoci se nevyhýbají ani našim domácím mazlíčkům. Víte, že na trhu existuje pojištění, které se Vám vyplatí mít, pro eliminaci rizika nečekaných nákladů spojených s Vaším psem či kočkou?

Nedávno jsme v práci narazili na téma dopravních nehod a co dělat, když se tato nepříjemná událost stane. Musím osobně říci, že já sama nevím, jak bych se v takové chvíli zachovala a určitě bych v tom okamžiku vůbec nevěděla, co dělat. První, co mě napadá je, že mám volat manželovi a ten mě, s chladnou hlavou, bude instruovat....

Sbírají už malé děti. Většina těchto sbírek postupem času putuje do odpadků. Ty cennější se rozdají či rozprodají. Pokud se ale tento koníček rozvine ve vášeň, sbíráte dál. Sběratelství je nejen záliba, ale i investice. A investice je potřeba správně zajistit.

Hovoří CML

01.01.2021

Pro každou společnost, která pracuje s daty, musí být klíčové, umět řídit rizika, která souvisejí s narušením bezpečnosti. Zvládat rostoucí kybernetická rizika a jejich dopady může firma díky kvalitním IT bezpečnostním opatřením, edukaci zaměstnanců, správně nastavenými procesy práce, v kombinaci s dobrým pojištěním.

Nejčastěji diskutovaným tématem v naší kanceláři před dovolenou je vybavení lékárničky. A to i vzhledem k tomu, že máme děti a některé léky a jejich dávkování je potřeba přizpůsobit jejich věku. Ať už jedete na chalupu, na hory nebo k moři připravili jsme pro vás malou nápovědu, co přibalit do lékárničky. V případě potřeby tak budete mít jistotu,...

Zpráv o teroristických útocích nebo válečných konfliktech je stále více. Stávají se i na místech, která byste ještě v nedávné době považovali za absolutně bezpečná. Je tedy těžké odhadnout, kde to může být příště. Zbývají nám nejspíš dvě možnosti: nikam nejezdit nebo se kvalitně pojistit, pokud už na cesty vyrazíme.

Forexové obchody jsou hrou s nulovým součtem. To znamená, že aby někdo vydělal, musí někdo jiný prodělat. Nejde o investici do aktiv tvořících hodnoty, jako jsou například akcie, dluhopisy, nemovitosti, atd. Jde pouze o "sázku na měny" s možností zisku/ztráty padesát na padesát.

Investování není nic složitého. Lidé se často investování bojí a považují ho za rizikové. A při tom ročně vyhodí oknem miliardy korun za losy a sázky, kde je, až na několik málo výjimek, ztráta vložených peněz téměř jistá.