Služby pro sport

- pojištění, investice, účetnictví -

Risk ve sportu může být zisk. Vždy se ale vyplatí mít rizika pojištěná. Osobně do hloubky rozumím potřebám profesionálních sportovců a dokážu se jim maximálně přizpůsobit. V naší firmě nabízíme širokou paletu možností pojištění profesionálních i amatérských sportovců, ale také zajištění jejich investic. Pomoc nabízíme také klubům, sportovním oddílům a svazům.

Ivan Rachůnek
jednatel společnosti

tyto služby zajišťuje naše divize

PFJ sport

pro sportovce a kluby máme speciální nabídku


POJIŠTĚNÍ

Pojištění pro mládež, profesionální sportovce i sportovní kluby. Kvalitní pojištění může významně přispět ke zvládání mimořádných událostí a úrazů, které často postihují právě aktivní osoby nebo profesionály.

INVESTICE

Investice a poradenství nabízíme pro profesionální sportovce. Správné nakládání s financemi dnes patří mezi základní potřeby sportovců, kteří si tak mohou budovat své finanční zázemí pro život po sportovní kariéře.

ÚČETNICTVÍ

Komplexní správa účetnictví a daňové poradenství pro profesionální sportovce i sportovní kluby. Pořádek v účastnictví a v daních je základním stavebním kamenem správy každé firmy. Profesionální sport a sportovní kluby nejsou výjimkou, a proto ani tato stránka sportu nesmí být zanedbána.